JAGUAR XE З ВИГОДОЮ 135 000 ГРИВЕНЬ

RSS

2017-08-07 13:22:52
13:22, 7 августа 2017
Нравится

0 (0)

Сама сутність ХЕ – фокус на водія та легендарна вишуканість Jaguar. Він миттєво привертає увагу, вирізняється серед конкурентів чудовими пропорціями і довершеним силуетом.

Сама сутність ХЕ – фокус на водія та легендарна вишуканість Jaguar. Він миттєво привертає увагу, вирізняється серед конкурентів чудовими пропорціями і довершеним силуетом.

ХЕ маневрений, здатен швидко прискорюватися й при цьому зберігати високий рівень динамічного комфорту. Саме цей унікальний баланс характеристик вирізняє Jaguar з-поміж інших автомобілів. 

Саме зараз у офіційного дилера Jaguar діють спеціальні умови на придбання моделі JAGUAR XE - вигода  135 000 гривень*!

Завітайте до дилерського центру та оберіть модель, яка підійде саме Вам!

Дізнатися більше про Jaguar XE.

Переглянути Автомобілі в наявності.

За більш детальною інформацією стосовно придбання звертайтесь до консультантів за телефоном: (044) 591 00 00 або ж завітайте до нашого автосалону за адресою: м. Київ, Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 58.

*Вартість автомобіля вказана для моделі Jaguar XE у пакетній комплектації із 2-літровим бензиновим двигуном та з врахуванням вигоди. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобіля в пакетній комплектації на автомобілі на складі в Україні. Розмір знижки станом на 21.07.2017 року становить 4 500 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/ .

Остаточну вартість вашого автомобіля та розмір знижки ви можете розрахувати у офіційного дилера Jaguar ВіДі-Пауер. Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у офіційних представників компанії ВіДі-Пауер. Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Строк дії пропозиції з 21 липня до 31 грудня 2017 року

Нравится

RSSЗАПИСАТЬСЯ НА ТЕСТ-ДРАЙВ
Найти